Ukraine English Russia Poland
Початок подружнього актуПриготування до пожиття, тобто прелюдіяЯк розмовляти про сексВіддайте секс християнамПошук задоволення під час подружнього актуМенше техніки, більше духаКульмінація подружнього актуМета – оргазм?Секс та футболКохання – це наркотик та імуностимуляторСекс сорокарічнихЧоловік також має потреби

СЕКС, ЯКОГО НЕ ЗНАЄТЕ

Мета – оргазм?


Отче, скажіть, чи всі сексуальні техніки дозволені християнам? Чи у сексі «більш по-людськи» міститься також секс оральний, анальний тощо?

Якщо чоловік та дружина уже прийняли рішення сильніше збудитися, то повинні прагнути повного сексуального акту.Якщо чоловік та дружина
уже прийняли рішення сильніше збудитися,
то повинні прагнути повного сексуального актуВсі пестощі спрямовані на те, щоб кульмінацією був повний подружній акт. Якщо чоловік та дружина прагнуть саме цього, то в такому випадку все є добрим. Можна по-різному пестити усе тіло, щоб було приємно, ще приємніше і щоб бути готовим на акт повної єдності. Це поєднання має бути згідне з фізіологією та анатомією людського тіла. Не треба переплутувати статеву систему з травною.

Чи оргазм є вершиною сексуального кохання?

Ні, оргазм не є вершиною. Вершиною є поєднання двох осіб. Те, що найважливіше, відбувається в іншій площині. Глибокий досвід єдності відбувається у людських серцях. А оргазм доповнює це поєднання, робить його повнішим, всеохоплюючим, приємнішим. Оргазм також важливий, та не найважливіший.Оргазм також важливий, та не найважливішийЯкби він був найважливішим, то для багатьох жінок статеве життя не мало б жодного значення, бо через різні причини їм не вдається досягти оргазму. Про нього треба турбуватися, при чому чоловік повинен більше турбуватися не про себе, а про дружину, бо їй складніше пережити приємність. Не варто переоцінювати оргазму, бо з ним буває по-різному.
Не бійся сексу, або люби і роби, що хочеш. З о. Ксаверієм Кнотцом розмовляє Сильвестр Шефер, перекл. О. Мандрика, Свічадо, Львів 2015, с. 112-113.


На початок

  Роздрукувати