Ukraine English Russia Poland
Жінка періодично неплідна – важливе відкриття XX століттяСутність Методів Розпізнавання ПлідностіПереваги Методів Розпізнавання ПлідностіНайпоширеніші питання про МРПМРП і нерегулярність циклів

ПЛІДНІСТЬ ПОДРУЖНЬОЇ ПАРИ

МРП і нерегулярність циклів


Можливість застосування МРП не залежить від регулярності чи нерегулярності менструальних циклів. Кожна жінка і кожен цикл тут трактуються як унікальні. Метод діє також у випадку менструальних циклів будь-якої тривалості і будь-якого рівня нерегулярності. Його можна використовувати під час годування грудьми, перед менопаузою та інших особливих ситуаціях. МРП дає можливість жінці розуміти фізичні сигнали, які посилає її тіло, щоб повідомити їй, коли вона найімовірніше може завагітніти. Подружжя може використовувати цю інформацію відповідно до своїх намірів щодо народження дітей.

Природні методи актуальні впродовж усього репродуктивного життя жінки. Ці методи є прогресивними. Це означає, що вони контролюють наявні і актуальні, щоденні знаки у циклі жінки. Навчання МРП дає подружжю інформацію про тіло, яка є конкретною щодо ситуації жінки в даному циклі, а тому враховує усю унікальність її організму, яку можна спостерігати. Коли все ж трапляються особливі обставини, жінка може контактувати з консультантом МРП для додаткового проводу в інтерпретації її симптомів плідності.

О. Кука і інші, Вчимося розпізнавати плідність, Львів 2007, с. 12.


  Роздрукувати