Ukraine English Russia Poland

"БОГОСЛОВ'Я ТІЛА" ІВАНА ПАВЛА ІІ

Відмінності у переживанні сексу


Перед важливим матчем футбольна команда намагається якомога більше довідатися про суперника. Щоб сексуальне життя було успішним, ми теж повинні пізнати та зрозуміти протилежну сторону, з якою гратимемо. Отче, опишіть, будь ласка, суттєві відмінності, характерні для чоловічого та жіночого бачення сексуальних стосунків. У нашій розмові ми не раз торкалися цієї теми, та на завершення спробуймо ще раз пригадати, що ж характерно для жіночого та для чоловічого погляду на секс. Адже чоловіки та жінки по-різному переживають статеві стосунки, чи не так?

Це дуже делікатна сфера, бо часом не відомо, що є міфом, витвором культури чи традиції, а що справді належить до жіночої чи чоловічої природи, тобто спричинене статевими відмінностями. Якщо чоловік та дружина не усвідомлюють того, що вони по-різному переживають сексуальні стосунки, то це стає причиною зайвих непорозумінь, образ та кривд.Якщо увечері жінка має увійти в інтим,
то вона від ранку очікує,
щоб чоловік проявив своє зацікавлення нею

 Чоловік повинен пам’ятати про те, що до жінки треба проявляти ніжність на багато годин до того, як вони опиняться в ліжку?

Часто у чоловіків сексуальні потреби сильніші, аніж у жінок. Коли чоловік хоче реалізувати цю потребу, то безпосередньо перед статевим актом намагається бути ніжним, та жінці цього може бути замало. Якщо увечері жінка має ввійти в інтим, то вона від ранку очікує, щоб чоловік проявив своє зацікавлення нею. Можливо, вона чекає, щоб чоловік зателефонував їй, чи бодай написав sms-повідомлення, що він її любить, що сумує, що пам’ятає. Коли упродовж дня жінка переконується у тому, що чоловік думає про неї, то це допомагає їй емоційно підготуватися до сексу.Є багато чоловіків,
які не почуваються коханими,
тому що дружини постійно відмовляють їм
Є багато чоловіків, які не почуваються коханими, тому що дружини постійно відмовляють їм. Чоловік не розуміє такої поведінки дружини. Тоді він почувається дуже невпевнено та принижено, його чоловіча гідність уражена. А чоловіки дуже болісно це переживають.

Жінка ж, коли не відчуває знаків уваги від чоловіка, коли не бачить зацікавлення своєю особою, а окрім цього помітить, що він посміхається та кокетує з іншими жінками, починає дедалі більше непокоїтися.

Щоб створити добрий настрій, який дуже необхідний жінці, часом важливі такі дрібниці, як добре слово, ніжні обійми, квіти, подаровані без жодної нагоди, мила розмова, спільна вечеря. А безпосередньо перед статевими стосунками варто подбати про власну гігієну, прийняти душ, увімкнути гарну музику... Чи я правий?

Жінкам необхідні квіти або слово «люблю», а чоловіки дуже ощадливо ставляться до таких знаків уваги. Та варто зауважити, що чоловіки також люблять, коли жінки дбають про себе. Їм просто подобаються гарні та доглянуті жінки. Варто інвестувати у сексуальні стосунки, подбати про себе, наприклад, купити гарну білизну...
Не бійся сексу, або люби і роби, що хочеш. З о. Ксаверієм Кнотцом розмовляє Сильвестр Шефер, перекл. О. Мандрика, Свічадо, Львів 2015, с. 126-128.


На початок

  Роздрукувати

Я – ВІН чи ВОНА?Революція в розумінні ролей жінки та чоловікаМи різні – це фактЖінка й чоловік: відмінності як дар і завданняСтріла і ДзеркалоСуспільні відмінностіСтатеві відмінності – причина конфліктівВідмінності у переживанні сексуСолом’яний вогонь і розжарене вугілляЗамок у спальніРецепт щастя, або інструкція до розв’язання конфліктівПокликання чоловіка та жінкиЧоловік також має потребиЖінка, гідна поклонінняНавчитися бути разомБез сексу немає подружжя