Ukraine English Russia Poland

МОЛИТВИ ПОДРУЖЖЯ І РОДИНИ

Молитва подружжя, що не має дітей

 


МИЛОСЕРДНИЙ І ВСЕМОГУТНІЙ БОЖЕ!

 

Вислухай нас і сподоби зіслати нам благодать Твою.

Будь милостивим, Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про примноження роду людського і будь Милостивим Покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене.

Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все створив і поклав початки всього, що існує в світі, – створив і чоловіка за образом Своїм, і високою тайною освятив союз подружжя як образ тайни єднання Христа з Церквою.

Зглянься, Милосердний, на нас – рабів Твоїх цих, союзом подружнім з’єднаних, коли благаємо допомоги Твоєї, нехай буде на нас милість Твоя; благослови нас плідністю і дай бачити синів синів наших, і до бажаної старості дожити‚ і ввійти до Царства Твого Небесного через Господа нашого Ісуса Христа, Якому належить всяка честь, слава і поклоніння із Святим Духом на віки вічні.

 


АМІНЬ.На початок

  Роздрукувати

Молитва батьків за своїх дітейМолитва за дітей та похресниківМолитва матері за дітейМолитва за дітей до Пресвятої БогородиціМолитва матерів за дітей до Пречистої Діви МаріїМолитва матері до Пресвятої БогородиціМолитва жінки, яка сподівається дитиниМолитва до ангела-охоронцяМолитва подружжя, що не має дітей