Ukraine English Russia Poland
Молитва юнака за свою дівчинуМолитва дівчини про заміжжяМолитва за кохану людину

МОЛИТВИ ПОДРУЖЖЯ І РОДИНИ

МОЛИТВА ДІВЧИНИ ПРО ЗАМІЖЖЯ

 О, ВСЕМИЛОСТИВИЙ ГОСПОДИ
!

Я знаю, що велике моє щастя залежить від того, як любитиму я Тебе всією душею і всім серцем моїм і виконуватиму у всьому Святу Волю Твою. Керуй же Сам, Боже мій, душею моєю і наповнюй любов’ю серце моє. Я хочу догоджувати Тобі Єдиному, бо Ти Творець і Бог Мій. Охорони мене від гордості й самолюбства. Розум, скромність і доброчесність нехай прикрашують мене. Лінощі є противними Тобі і породжують пороки, то подай же мені бажання до праці і благослови труди мої.

Поскільки ж закон Твій Святий наказує людям жити в чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього освяченого Тобою стану, не для догоджування бажанню моєму, а для виконання призначення Твого, бо Ти сам сказав: не добре чоловікові бути одному і, створивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю.

Вислухай смиренну молитву мою, з глибини дівочого серця Тобі принесену, дай мені ЧОЛОВІКА чесного й побожного, щоб ми з ним в любові і злагоді прославляли Тебе, Милосердного Бога – Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків.

 


АМІНЬ.

 


Джерело: сайт Уроки Біблії


На початок

  Роздрукувати