Ukraine English Russia Poland
Молитва за щасливе подружжяМолитва любовіМолитва довіриМолитва подружжя одне за одногоМолитва подружньої париМолитва чоловікаМолитва дружиниМолитва чоловіка та дружиниМолитва подружжя за щасливе сімейне життяЛітанія подружжяМолитва перед діалогомМолитва подружжя в загрозі розбиття

МОЛИТВИ ПОДРУЖЖЯ І РОДИНИ

Молитва ЛЮБОВІ

 ВСЕМИЛОСТИВИЙ ГОСПОДИ!

Дозволь мені відчути Тебе в любові мого чоловіка (дружини), почути Тебе в його словах, відчути Твою ніжність в його турботливих жестах, чуйному дотику та ніжності.

Прагну відчувати Твою близькість, присутність, щоб Тебе, наш Господи, величати в моєму чоловіку (дружині).

Господи, нехай також і мій чоловік (дружина), досвідчить Твоєї Любові. Надихай мене, щоб через мою любов він міг досвідчити, що Ти, Господи, безмірно його (її) любиш!

Нехай наше подружнє життя стане здійсненням Твоєї пресвятої волі. Просимо Тебе, допоможи нам поступати так, щоб в нашій любові було видно Твою безмежну любов; навчи нас, як сприяти добру коханої особи, як стати для неї цілковито даром і прийняти обдарування з її боку.

Забери наші кам’яні серця і дай нам тілесні… Серця, які слухають і взаємно відчувають, які приймають свої слабкості і вади, які пробачають і виявляють милосердя.

 

АМІНЬ.
На початок

  Роздрукувати