Ukraine English Russia Poland
Молитва за щасливе подружжяМолитва любовіМолитва довіриМолитва подружжя одне за одногоМолитва подружньої париМолитва чоловікаМолитва дружиниМолитва чоловіка та дружиниМолитва подружжя за щасливе сімейне життяЛітанія подружжяМолитва перед діалогомМолитва подружжя в загрозі розбиття

МОЛИТВИ ПОДРУЖЖЯ І РОДИНИ

Молитва подружжя в загрозі розбиття

 


МИЛОСТИВИЙ БОЖЕ!


Своїм творчим актом Ти сподобив, щоб існувало подружжя, оскільки прагнув запевнити нам найкращий спосіб сповнення заповіді любові. Після періоду людського безсилля та егоїзму, Ти послав у світ Свого Сина Ісуса Христа, щоб Він повернув нам дар любові. Відтоді подружжя мають міць реалізовувати подружню любов.

Прошу Тебе, о добрий ОТЧЕ і Сотворителю, обдаруй наше подружжя любов’ю.

Господи ІСУСЕ, Втілення Божої любові та правди, охорони наше подружжя від втрати первинної любові.

Прошу Тебе, ДУХУ СВЯТИЙ, обдаруй наше подружжя чудом відновлення. Перемінюй наші зранення в пробачення, холодність – в вогонь жертовної любові, грубість – в делікатність, прикрі слова – в сповнені ласки та вразливості, віддалення – в близькість, смуток та журбу – в радість, байдужість – в прагнення бути разом. Щоб в нашому подружжі об’явилася Божа любов і Божа слава.


Пресвятій БОГОРОДИЦІ ввіряємо наше подружнє та родинне щастя. Святі Маріє та Йосифе, СВЯТЕ ПОДРУЖЖЯ, заступайтесь за тих, котрі шлюбують собі любов, вірність та подружню чесність.

 

АМІНЬ.
На початок

  Роздрукувати