Ukraine English Russia Poland

ПЛІДНІСТЬ ПОДРУЖНЬОЇ ПАРИ

Література з теми

 

 

О. Кука, З. Городенчук, О. Сокальська, Вчимось розпізнавати плідність, Львів 2007.


Як навчитися розпізнавати прояви плідности? Як вивчити свій цикл, щоб могти регулювати зачаття природними методами? Чим шкідливі протизаплідні засоби з медичного погляду? Чому Церква заохочує до розпізнавання плідности, натомість контрацепцію вважає гріхом? Відповіді на ці та инші запитання, що хвилюють кожне подружжя, шукайте у цій книзі.
 

З. Городенчук, Т. Лехновська, О. Струх, Вчимося народжувати, Львів 2009.


Яка подія є найважливішою у житті подружжя? Звичайно, народження дітей. Але як жінці підготувати себе до пологів? Яка роль у цьому чоловіка?. Чому пологи є такі важливі для здоров»я дитини і матері? Відповіді ви дізнаєтесь зі сторінок книги. В ній також вміщено реальні розповіді сімейних пар про пережиті пологи.
 

Р. Сантис, М. Сантис, Распознавание плодности (природный метод регуляции зачатия докторов Биллингсов), пер-д. И. Конэ, Saint Gratien.


«С удовольствием вас уверяем, что эта книжка полностью подтверждает представление метода овуляции (…). Это произведение ценно, просто и доступно» (Джон Биллингс).
 

А. Лихтарович, Как определить дни, благоприятные для зачатия ребёнка.


«Элементарные знания о детородной функции человека – анатомии и физиологии репродуктивной системы – помогут как женщинам, так и мужчинам понять и осознать свою плодность». Так утверждает сама автор книги, в которой она просто и доступно представляет эти важные сведения.
На початок

  Роздрукувати