Ukraine English Russia Poland

ПРО НАС


АПОСТОЛЬСТВО ПОДРУЖНІХ ПАР «ШАНС НА ЗУСТРІЧ»

 

Група Апостольства Подружніх пар «Шанс на зустріч» – це мережа християнських подружжів, які відкривають красу подружньої духовності в найінтимнішій сфері, якою є сексуальність; вчаться сприймати статевий акт як акт святий, як час зустрічі з Богом і коханою людиною.

Подружжя, згуртовані в Апостольстві, допомагають собі та іншим подружнім парам впроваджувати в подружню спільноту «життя і любові» досвідчення подружньої молитви, вміння вести діалог і культуру сексуального пожиття, які зміцнюють подружню єдність.

Це подружжя, які хочуть говорити про сексуальне пожиття з любов’ю, відкрито, з пошаною, з повагою до інтимності, з турботою про творення міцної тривалої подружньої єдності. Таким чином вони допомагатимуть одне одному в розвитку прекрасної культури сексуального пожиття, у відкриванні святості подружнього акту та вирішенні труднощів, з якими стикається подружжя на цьому шляху.

Подружжя з Апостольства Подружніх пар «Шанс на зустріч» керуються моральними вказівками Католицької Церкви.

На сьогодні діяльність Апостольства зосереджена на редагуванні сайту, організації реколекцій для подружніх пар і співпраці з різними осередками, що підтримують сім’ю.Редактор українсько- та російськомовної версій сайту:

бр. Роман Поп, 1976 року народження. Пресвітер Ордену Братів Менших Капуцинів, магістр-ліценцій моральної теології (спеціалізація – Біоетика); лікар-педіатр, випускник Вінницького Національного Медичного Університету ім. М.І. Пирогова. Спеціалізується на душпастирстві медиків та подружніх пар.


Модератор Апостольства в Польщі та гол. редактор польськомовної версії сайту:

бр. Ксаверій Кнотц (Ksawery Knotz), 1965 року народження. Монах-капуцин, від 1991 року – римо-католицький священик. Був викладачем релігії в школі, студентським душпастирем, провадив групу Віднови в Святому Дусі, Неокатехуменальну спільноту. Навчався в Кракові (в Папській Теологічній Академії), у Фрибургу в Швейцарії. Захистив докторат з пасторальної теології в Люблінському Католицькому Університеті. Спеціалізується на душпастирстві родин.


На початок

  Роздрукувати