Ukraine English Russia Poland
Початок подружнього актуПриготування до пожиття, тобто прелюдіяЯк розмовляти про сексВіддайте секс християнамПошук задоволення під час подружнього актуМенше техніки, більше духаКульмінація подружнього актуМета – оргазм?Секс та футболКохання – це наркотик та імуностимуляторСекс сорокарічнихЧоловік також має потреби

СЕКС, ЯКОГО НЕ ЗНАЄТЕ

Целебрування (святкування) подружнього акту

 

A. Родін, "Поцілунок" (1886)Статевий акт можна порівняти з танцем. Кожна пара відкриває себе, бачить свої реакції, біологічні і психологічні схильності одне одного. Одні пари почуваються чудово, танцюючи англійський вальс, інші люблять рок-н-рол, ще інші – вогняну самбу. Так само і в подружньому ложі кожна пара має свій особистий танець, єдиний у своєму роді, лише на перший погляд подібний на інші. Неповторність – це характерна риса кожного подружжя. Тільки цей конкретний чоловік і ця жінка закохані одне в одного. Лише в коханій особі помічається виняткова краса, яка для інших може бути непомітною. Такий індивідуальний підхід потрібний і в сексуальній сфері. Важливо, щоб особам, які кохають одне одного, було добре разом, щоб вони почувалися щасливими, коханими. Коли люди хочуть перебувати в найінтимнішому зв’язку, то вони не можуть намагатися когось наслідувати, чи з кимось себе порівнювати. Про це слід особливо пам’ятати у світі, який засобами масової інформації накидає взірці, які мають мало спільного з дійсністю людського життя. Намагання впроваджувати їх у своє особисте життя може закінчитися розчаруванням. Тому так важливо, щоб у подружжі чоловік і жінка, передусім, слухали одне одного (власні  прагнення і потреби, реакції своїх тіл), спільно шукали такі форми виражання своєї любові, які б саме їм допомагали поглиблювати подружній зв’язок: були б для них найвідповіднішими, зручними, відкривали якнайбільше багатство сексуальних досвідчень, були б у повноті пристосовані до очікувань обох сторін.

Без розмов про сексуальне життя важко собі уявити щасливе подружжя. Тому так важливо, щоб чоловік і дружина знайомили одне одного з тим, що люблять і чого не люблять під час сексуального пожиття.

У розмовах на інтимні теми часто заважає хибне переконання про чоловічість і жіночість, яке передбачає, що чоловік завжди повинен бачити, що саме завдає жінці найбільшу приємність, а жінка повинна чекати, поки чоловік додумається, що для неї найприємніше. Пошуки статевого акту, який найвищою мірою задовольнятиме обидві сторони, треба сприймати як обов’язковий шлях здобування спільного досвіду в любовному мистецтві. Помилки і невдачі не можна обтяжувати моральною відповідальністю.

 


 

На початок

  Роздрукувати