Ukraine English Russia Poland

СЕКС, ЯКОГО НЕ ЗНАЄТЕ

Коли дружина зраджує чоловіка


Отче, ви говорили, що чоловік часто зраджує дружину, оглядаючи порнографічні журнали чи фільми. Тобто переглядаючи еротичні фільми, він штучно збуджується, зменшує власну сексуальну напругу. Чи може в дружин виникнути спокуса зрадити чоловіка, використовуючи якийсь, на перший погляд, невинний спосіб?

Наприклад, дружини можуть зраджувати чоловіка зі своїми дітьми. Тобто вони присвячують дітям стільки часу, що взагалі занедбують чоловіка, або ж не цінують часу, проведеного разом. Жінка може легко піддатися спокусі, щоб усю свою енергію вкласти у виховання дітей.Жінка може легко піддатися спокусі,
щоб усю свою енергію вкласти у виховання дітей


Однак у подружжі основна вісь стосунків – чоловік-дружина. Якщо з цими стосунками буде все гаразд, то це лише позитивно вплине на дітей. Найважливіше, щоб батьки були разом. Діти чудово відчувають, що батьки люблять одне одного, і це для них найважливіше. Якщо дружина віддаляється від цих основних стосунків з чоловіком, то це є формою зради, так само, коли дружина не може відірватися від емоційного зв’язку зі своєю мамою, яка залишається найважливішою хранителькою інтимних секретів. Часом чоловік боїться сказати дружині що-небудь, бо знає, що через мить про все це знатиме його теща. Слово «зрада» ми звикли використовувати до сексуальної сфери, та це набагато ширше явище. У цьому сенсі чоловік може зраджувати дружину з друзями, з якими йде на пиво, або приділяючи надто багато уваги власному хобі. Він не піде з дружиною у кіно, бо почувається надто втомленим, а от другові не відмовить, і піде з ним на футбольний матч...Не бійся сексу, або люби і роби, що хочеш. З о. Ксаверієм Кнотцом розмовляє Сильвестр Шефер, перекл. О. Мандрика, Свічадо, Львів 2015, с. 119-120.


На початок

  Роздрукувати

Секс з однією дружиноюПорнографія проти сексуПовернення після зрадиВірність невірному подружньому партнеровіКоли дружина зраджує чоловікаНасилля у подружжіЧи людина має право бути щасливою?Чи Євангеліє допускає розлучення?