Ukraine English Russia Poland

СЕКС, ЯКОГО НЕ ЗНАЄТЕ

Насилля у подружжі


Також трапляються й протилежні ситуації, коли замість миру та радості у подружжі панує війна та смуток...

Так відбувається тоді, коли люди не люблять одне одного, думають лише про себе, хочуть егоїстично заспокоювати лише власні потреби, не вслухаючись в очікування подруга. Тоді виникає відчуття, що тебе використовують, а твоїми прагненнями легковажать. Людина почувається самотньою, а в подружжі переживає лише біль та смуток. Це виникає з гріха, егоїзму, з того, що люди зосереджені лише на собі. Бачать лише себе, а не іншу особу, і не помічають кривди, яку їй завдають.

 

У подружжях трапляються випадки насилля. Найчастіше жертвою буває жінка. Трапляється, що чоловік використовує свою перевагу у фізичному сенсі, а також у психічному чи матеріальному. Найчастіше, це він утримує родину, особливо, коли в ній є кілька дітей, і дружина виконує домашні обов’язки, а не працює за фахом. Чи в ситуації, коли чоловік хоче примусити жінку до сексу, дружина не повинна все-таки використати надзвичайні засоби захисту, тобто контрацептиви?

Людина має право захищатися. Коли вона почувається у небезпеці, це цілком природне бажання. Трапляються надзвичайні ситуації, коли, захищаючи батьківщину, партизани вбивали ворожих воїнів. За це нікого не судили, не називали злочинцями, які порушили заповіді Декалогу. Зовсім навпаки – за це нагороджували. Звичайно, це були драматичні ситуації, і люди усвідомлювали зло, яке діялося. Воно не применшувалося, зовсім навпаки – було виразно помітне. Так само не можна засуджувати жінку, яка опинилася у драматичній ситуації і захищається від чоловіка-агресора, застосовуючи контрацептиви. Це недобра ситуація, бо доброю можна назвати лише ситуацію миру та любові. Натомість, у ситуації насилля треба наважитися піти далі і просто відійти, щоб врятувати власну гідність.

 У ситуації насилля треба наважитися піти далі
і просто відійти, щоб врятувати власну гідністьА як відійти, маючи троє дітей?...

Так, часом жінці важко відійти, та потім вона часто жаліє, що не відійшла раніше, навіть з трьома дітьми, бо потім може бути ще гірше. Треба рятувати не лише себе, а насамперед дітей. Через агресію чоловіка та батька всі почуваються психічно скривдженими, а найбільше це стосується дітей. Це складні людські дилеми.
Не бійся сексу, або люби і роби, що хочеш. З о. Ксаверієм Кнотцом розмовляє Сильвестр Шефер, перекл. О. Мандрика, Свічадо, Львів 2015, с. 117-118.


На початок

  Роздрукувати

Секс з однією дружиноюПорнографія проти сексуПовернення після зрадиВірність невірному подружньому партнеровіКоли дружина зраджує чоловікаНасилля у подружжіЧи людина має право бути щасливою?Чи Євангеліє допускає розлучення?