Ukraine English Russia Poland

СЕКС, ЯКОГО НЕ ЗНАЄТЕ

Повернення після зради


Можливо, статистика щодо сексуальної сфери неточна, оскільки багато людей можуть надавати неправдиву інформацію про своє інтимне життя. Та згідно з цією статистикою збереження цноти до шлюбу не можна назвати поширеним явищем. Отож, що зробити з цим багажем сексуальних контактів, які відбувалися до подружжя або поза ним? Чи є якийсь спосіб позбутися цього баласту?

Це дуже індивідуальна справа кожної людини. Декотрі жалкують, що у них було таке минуле, їм шкода себе та свого подруга, і вони не вміють впоратися з цією ситуацією. Дехто намагається все це якось собі пояснити переступити через ситуації, про участь у яких шкодує. Ну але що? З цим потрібно змиритися і вибачити собі. Життя не можна повернути назад, і це також потрібно усвідомити. Дуже важко прийняти іншу людину з усім її минулим. Крім цього, якщо чоловік, наприклад, зрадив дружину, вона починає застановлятися, чи не відправити його на обстеження, чи він, бува, не підхопив якийсь герпес, СНІД або іншу венеричну хворобу, бо не відомо, з ким у нього були стосунки. Також дедалі частіше перед тим, як розпочати статеві стосунки, чоловік хоче знати стан здоров’я жінки. І це неприємні ситуації, бо він її кохає, пробачив їй, а все одно відчуває неспокій, бо не впевнений у тому, що його обраниця здорова. Коли жінка змушена надати чоловікові результати лікарського обстеження, то це для неї є додатковим приниженням. Зникає увесь романтизм стосунків, обоє почуваються збентеженими. І наслідки тієї, можливо, однієї ночі з минулого можуть тягнутися роками і викликати відчуття скривдженості.Життя не можна повернути назад.
Після зради важко прийняти іншу людину
з усім її минулим


Припустімо, що це був єдиний «похід наліво». Що ви порадите в такій ситуації? Може, краще не говорити про це дружині? Було, минуло і більше не повториться. Чоловік нічого не відчуває до тієї випадкової жінки, зрештою, вона виїхала в іншу країну, і дружина про неї ніколи не довідається. Можливо, ліпше буде не обтяжувати дружину неприємною інформацією?

Відбулася драма, яка може спричинити інші драми. Є люди, які вміють залишити зло в минулому, розпочати нове життя і не згадувати того, що колись трапилося. Інші ж, які носять в собі почуття провини, постійно згадують кривду, яку їм завдав партнер у подружжі.

Люди, які зрадили, терзають себе, бо не вміють бути щирими з коханою людиною. А щирість часом може бути причиною жахливого страждання та депресії. Буває так, що чоловік, який зрадив дружину, потім сповідається перед нею, щоб відчути полегшення і бодай якось зменшити власне почуття провини. Натомість, дружина може потім упродовж двох років, якщо не більше, приймати психотропні ліки, бо не вміє прийти до тями після такого шоку. Такі чоловіки стверджують, що якби вони знали, як ця інформація вплине на їхніх дружин, як знищить їх та їхні подружжя, то ніколи не зізналися б у цьому. А якщо не зізнаватися, то з такою таємницею доволі важко жити. Часом треба все добре обдумати, молитися, порозмовляти з людиною, якій довіряєте, посповідатися, от тільки не перед дружиною, а перед священиком, а щойно потім приймати рішення, що ж робити. Я не відчуваю, що маю право радити варто про це говорити чи ні, бо знаю, яку драму переживає дружина, коли дізнається про чоловікову зраду, і водночас знаю, що замовчування нищить довіру в подружжі. Сталося щось погане, і що потім з цим робити? Це так, якби злодій у нас запитував, на що йому витратити вкрадені гроші. Пожертвувати на церкву чи купити автомобіль? І що йому відповісти? Може, ліпше на церкву? Він взагалі не повинен красти, а якщо зробив це, то необхідно віддати гроші власникові. Тільки як віддати, щоб не потрапити до в’язниці?

З цього можна зробити такий висновок. Людина відповідальна за власне життя, за те, як поводиться, а потім вона збирає плоди своїх вчинків. Ліпше взагалі не зраджувати і завчасу думати, якої кривди той чи інший вчинок може завдати коханій особі. Зрештою, самій людині також.Я знаю, яку драму переживає дружина,
коли дізнається про чоловікову зраду,
і водночас знаю, що
замовчування нищить довіру в подружжі


 


Не бійся сексу, або люби і роби, що хочеш. З о. Ксаверієм Кнотцом розмовляє Сильвестр Шефер, перекл. О. Мандрика, Свічадо, Львів 2015, с. 18-20.На початок

  Роздрукувати

Секс з однією дружиноюПорнографія проти сексуПовернення після зрадиВірність невірному подружньому партнеровіКоли дружина зраджує чоловікаНасилля у подружжіЧи людина має право бути щасливою?Чи Євангеліє допускає розлучення?