Ukraine English Russia Poland
Початок подружнього актуПриготування до пожиття, тобто прелюдіяЯк розмовляти про сексВіддайте секс християнамПошук задоволення під час подружнього актуМенше техніки, більше духаКульмінація подружнього актуМета – оргазм?Секс та футболКохання – це наркотик та імуностимуляторСекс сорокарічнихЧоловік також має потреби

СЕКС, ЯКОГО НЕ ЗНАЄТЕ

Приготування до пожиття, тобто прелюдія


Тривалість прелюдії (вступної гри) може бути різною, в залежності від того, чи хочуть чоловік і дружина з’єднатися як зазвичай, чи роблять це після періоду утримання. Існує також таке поняття, як «любовна несподіванка».

Іноді пристрасть з’являється в одного з партнерів несподівано, після чого передається іншому, і в результаті обоє бажають якнайшвидшого зближення.

У такому випадку прелюдія може значно скоротитися.

Проте зазвичай вона повинна тривати довше. Якщо подружжя планує ввечері мати інтимну близькість, не зашкодить розпочати приготування вже зранку. Таке  приготування важливе для обох з подружжя, а особливо для дружини. Чоловіча любов повинна для неї бути як теплий плащ, який огортає й оберігає.

Якщо в любові чоловіка дружина віднаходить почуття безпеки, то завжди буде готова дати йому себе і вповні брати участь в любовному акті. Натомість якщо вранці чоловік непривітний і не ніжний до дружини, то це означає, що теплий плащ був подірявлений. Не дивно, що ввечері дружина неохоче відгукується на пропозицію чоловіка мати інтимну близькість.

Проте дружина повинна намагатися зрозуміти чоловіка і вслухатися в його потреби. Бо чоловіче «его» («я») дуже делікатне. Розумна дружина не докорятиме, не насміхатиметься і не звинувачуватиме чоловіка, особливо якщо це стосується сфери, пов’язаної з сексом. Замість цього вона постарається помітити й оцінити його турботу про неї.

Щоб приготуватись до статевого акту, як чоловік, так і дружина повинні знати прагнення і потреби протилежної сторони. Якщо одна зі сторін боїться, страждає через невирішений конфлікт, почувається зраненою або невпевненою в своїх силах, то уникатиме пожиття і матиме труднощі у пережитті радості, яку несе любовний акт. Секрет полягає в тому, щоб почати розмовляти одне з одним і ділитись з іншою стороною тим, що нас болить. Мовчання зашкодить обом. (…)

Багато жінок неслушно вважають, що ініціативність у цій сфері повинна походити тільки і виключно від чоловіка. Ніжне заохочення з боку дружини може підсилити пристрасність чоловіка і збудити його вдячність. Проте якщо «запрошення до любові» не зустрінеться з прихильним прийняттям, краще зачекати, ніж намагатися змусити її чи його до миттєвої згоди.

Любовний акт неможливий без обопільної згоди. Про це свідчить хоча б розташування піхви. У жінок, наприклад, на відміну від деяких тварин, вона розміщена не ззаду, а між ногами, які є найсильнішою частиною людського тіла. Таким чином пенетрація[1] можлива лише у випадку, коли жінка з власної волі розведе ноги. Щоб пожиття вдалося, дуже важливо впевнитись, що жінка згодна. Якщо ні, то чоловік повинен намагатися завоювати прихильність дружини, поки та охоче не прийме його пропозицію. Замість того, щоб натискати і змушувати, чоловік повинен радше посилити залицяння та вираження симпатії.

Особа, яка відчуває пристрасть, по-лицарськи та елегантно запрошує до інтимної близькості другу особу. Потім обоє узгоджують місце і час, що підтверджують сповненим очікування поцілунком.

З цього моменту подружня пара намагається творити навколо себе атмосферу любові. Метою кожного з них повинно бути отримання коханою особою теплих почуттів. Чоловік і дружина зможуть це осягнути, виконуючи разом різні справи: спільна прогулянка, слухання музики, танець, взаємна допомога одне одному, обмін поглядами, зауваженнями. Люди, які кохають одне одного, можуть виражати свої почуття за допомогою ніжних слів, спільної гри, роботи або читання чогось, що відповідає зацікавленням обох. Спільні екскурсії на природу і рух на свіжому повітрі додають їм життєвих сил. Деякі пари люблять робити одне одному несподіванки у вигляді дрібних подарунків або інших доказів своїх почуттів. У будь-кому випадку важливо пробудити в партнерові почуття радості.

Не варто також легковажити роль особистої гігієни під час статевого акту. (…) Деякі пари взяли за звичку перед пожиттям приймати душ або ванну. Неприємний запах може знівечити пристрасність, подібно, як запах деяких парфумів може її пробудити. Тому добре було б також пристосуватися до вподобань коханої особи. Крім того, слід звернути увагу на неприємний подих. Жінки вразливі на запах цибулі, алкоголю, тютюну або чогось несвіжого. Варто поставити собі запитання, чи в глибині душі ми готові прийняти партнера і повністю віддати йому себе?

Місце, де подружжя єднається в любовному акті, повинно давати їм обом почуття безпеки. Це стосується передусім дружини, оскільки це її можуть легко розпорошити тонкі стіни, погано закриті двері, завузьке чи скрипляче ліжко, жарке чи надто холодне приміщення. Само собою розуміється, що діти не повинні спати в спальні батьків, бо це буде приводом утруднень, особливо для дружини.

Надходить саме той момент. Чи все готове? Чи ми подбали про все, щоб ніщо не зіпсувало атмосферу? Ніщо не повинно зіпсувати нам цю чудову хвилину приємності. Час на прелюдію.

V. Piriankov, "В світлі" (1998)

Чоловік прагне завоювати дружину, натомість найбільше її прагнення – піддатись чоловікові і дозволити йому заволодіти нею. Тепер усе залежить від його вміння. Від того, чи опанував він делікатне мистецтво завоювання серця приятельки життя і сприяння тому, щоб її пристрасність зростала і розквітала. Єдиним завданням дружини в цей час є розслабитись і черпати задоволення від пестощів чоловіка.

Найчастіша помилка – це скорочування прелюдії. Півгодини – це обов’язковий мінімум. Чим довший етап приготування, тим більша вдячність дружини. Навіть години не буде для неї забагато.

Часто вважають, що вступна гра ніколи не буває задовгою. Вона може бути хіба що надто короткою.

Тут я хотів би повторити, що немає правил або порад, які б стосувалися кожної пари. Єднання в статевому акті є виразом ніжних почуттів і пестощів, які повинні бути спонтанними. (…)

Деякі жінки дуже люблять, щоб чоловіки їх роздягали. У такому випадку чоловік повинен робити це спокійно та ніжно, знімаючи з дружини один елемент гардеробу за іншим. Залежно від вподобань закоханих, дружина може бути роздягнена зовсім або частково. Деякі пари воліють, щоб дружина була одягнена в тоненьку білизну або м’яку, ніжну на дотик, нічну сорочку.

Якщо йдеться про чоловіка, то він може роздягнутись сам, або його може роздягнути дружина, якщо вона любить це робити. Деякі жінки воліють, щоб чоловік був цілком голий. Інші бажають, щоб аж до моменту єднання він був у білизні. Усе залежить від вподобань дружини.

Важливо, щоб після роздягання інтимність подружжя не була порушена аж до моменту розслаблення. В іншому випадку виникне проблемна ситуація.

Перед повним єднанням в любовному акті, пара обдаровує одне одного пестощами, які поступово підсилюють сексуальне збудження. У цей час збудження повинно розрядитись й утихомиритись в сповненому любові з’єднанні.

Щоб допомогти коханій особі осягнути вершину сексуального збудження, треба пізнати її ерогенні зони, тобто частини тіла, які найбільш вразливі на еротичні відчуття. «Знати» свою дружину або чоловіка – це знати її чи його ерогенні зони.

Якщо тіло здорове, то практично кожна його частинка може реагувати на еротичну стимуляцію внаслідок практики, а також дії певних психологічних чинників.

Узагальнюючи, ерогенні зони знаходяться поблизу статевих органів та отворів, через які людський організм поєднується з навколишнім світом. Це губи, вуста та язик, вушна раковина та ділянка за вухом, крім того, пахвові заглиблення, внутрішня сторона стегон та ділянка поблизу статевих органів.

Ерогенні зони жінки – це передусім соски та ділянка навколо них на грудях, клітор, великі та малі статеві губи, які захищають вхід до піхви, а також м’язи останньої… (…) Чоловік та дружина пригортаються одне до одного, обдаровуючи одне одного пестощами та поцілунками. Всі ці жести мають одну мету – настільки збудити закоханих, щоб вони змогли в повноті та з легкістю поєднатися.

Де вершина сексуального збудження? Член чоловіка повністю твердий. Груди жінки набряклі, соски в стані ерекції. Клітор, розміщений в верхній частині ділянки піхви, збільшується. Внаслідок збільшення кровопостачання та ніжних пестощів чоловіка температура в піхві зростає і та стає вологою, готовою до прийняття пеніса. Дихання жінки пришвидшується, і вона прагне розпочати акт. Якщо чоловік відчуває, що от-от настане еяколяція, пара повинна зачекати кілька хвиль, поки не перейде до наступного етапу. (…)

Настає вирішальна фаза, тобто сам любовний акт. Щоб він відбувся, повинна бути виконана одна умова: середина піхви мусить бути волога. Ми вже пояснили, що внаслідок подразнення клітора малі залози всередині піхви виділяють рідину, яка зволожує піхву і таким чином полегшує пенетрацію (проникнення) пеніса. Якщо цього немає, статевий акт буде болючим для дружини і може бути неприємним для чоловіка. Якщо піхва не зволожена, в ній можуть утворитися маленькі ранки.

I. Trobisch, J. Banyolak, Moja żona nie jest zainteresowana seksem, Częstochowa 2006, с. 20-28.


[1] Проникнення статевого члена в піхву.

На початок

  Роздрукувати